Heel ruime woning te koop in Nieuwpoort!

Verkocht!
Victorlaan 1, ,
Favoriet
Uw zoekresultaten
Reeds verkocht

Overzicht

  • Bijgewerkt op
  • september 27, 2022
  • 4 Slaapkamers
  • 2 Badkamers
  • 136 m2

Bent u op zoek naar een lichtrijke grote woning of vakantiewoning in een prachtige rustgevende natuur, dan is deze woning iets voor u!

Deze woning, gelegen in het vakantiepark Yzermonde Alver 12 te Nieuwpoort , op een boogscheut van Nieuwpoort bad ademt één en al gezelligheid uit!

Onmiddellijk bij het binnenkomen krijgt u een ruim gevoel (woonkamer en keuken 60m²)! Een uitstekende plek om met een grote groep vrienden en familie te ontbijten en om te genieten in zeer ruime zithoek!

Op het eerste verdiep bevinden zich 3 slaapkamers en een badkamer. Op het tweede verdiep bevindt zich de vierde slaapkamer met aanpalende badkamer en wc. Onder het dak is er nog een zolder!

Buiten is er nog een tuin met terras zuid gericht en 2 parkeerplaatsen wat uitzonderlijk is!

Deze woning is zeker een bezoekje waard!

Voor meer info of een bezoek bel Mireille op het nummer 0494/706297!

A+

A

B

C

305 kWh/m²a | Je energieklasse is D

D

E

F

G

H

Adres: Victorlaan 1
Postcode: 8620
land: België
Openen in Google Maps
Lot-ID: 20968
Bewoonbare oppervlakte: 136 m2
Totale Oppervlakte: 366 m2
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Energie-index: 305 kWh/m²a
Energieklasse: D
Beschikbaarheid: onmiddellijk
Staat van het gebouw: Licht op te frissen
Bouwjaar: 1979
Ligging: Vakantiedomein Yzermonde
EPC: 20220627-0002630019-RES-1
Bodemattest: Ja
Technische keuring Elektriciteit: Ja
Asbestattest: Nee
Stedenbouwkundige inlichtingen: OK
Vergunningen: OK
Overstromingsgebied: Nee
Onroerend erfgoed: Nee
Erfdienstbaarheden: Nee
Mede eigendom: Ja
Recht van voorkoop: Nee
Oriëntatie Tuin: Zuidwesten
Opp. Slpk 1: 18
Opp. Slpk 2: 17
Opp. Slpk 3: 8
Garage: Nee
Autostandplaats: Ja
Aantal Toiletten: 3
Binnen
Dubbel Glas
Volledig uitgeruste keuken
Buiten
Autostandplaats
Tuin
Technisch
Verwarming op aardgas

Beschikbare eenheden

Je moetLog in om een ​​beoordeling te plaatsen

Huyzenboetiek Koksijde

Neem contact met mij op

Een voorstelling plannen?
Bel 32494706297 WhatsApp
  • Geavanceerd Zoeken

    € 0 naar € 1.500.000

    Meer zoekopties

Vergelijk aanbiedingen

Huyzenboetiek Koksijde